Soupis údajů poskytnutých podvedenými osobami 

nově přidáno   22.2.2012   23.2.2012 19.3.2012

 

Čísla účtů:

10...

1005179016/3030

1011026008/6100

1011026024/6100

101228033/0800

107-1712650217/0100

13...

1391100133/0800

18...

1888754183/0800

19...

194078999/0300

199787567/0600

 

20...

203187813/0600

203923903/0600

203926903/0600

204724449/0600

205135873/0600

205136200/0600

205204955/0600

2059527113/0800

21...

2137437093/0800

 

22...

2217390053/0800

2295717103/0800

23...

2303994013/0800

2305415193/0800

232968299/0300

235497402/0300

 

 

24...

240070059/0300

240070358/0300

242340825/0300

246575912/0300

246883042/0300

249115882/0300

249731001/0300

25...

250135864/0300

40...

401738006/2700

43...

43-7690200297/0100

43–8549640247/0100

67...

670100-2201092924/6210

670100-2209431847/6210

 

 

mailové adresy:

 

  @seznam.cz

 

A
adela.strnadov@seznam.cz
adela.strnadova@seznam.cz
amazing211@seznam.cz
andreanovackova1@seznam.cz
annicka.markova@seznam.cz
arch20@seznam.cz
aykaramba20@seznam.cz
B

baraso@seznam.cz
bazarekbroucek1979@seznam.cz
bigbadboy77@seznam.cz
boubelka1014@seznam.cz
brichtice34@seznam.cz
buresova1602@seznam.cz
C

cicmonek@seznam.cz

D
dadullka100@seznam.cz
dagmar.lasakova@seznam.cz
dagmar.marketka@seznam.cz
Dagmar2488@seznam.cz
danacista@seznam.cz

denisauchacova@seznam.cz
Dezartela@seznam.cz
digimon100@seznam.cz

E

eliska.cermakova01@seznam.cz
ervajvs@seznam.cz
evulemimule@seznam.cz

F

fidorkacokoladova1@seznam.cz
G

gia2@seznam.cz
giovany123@seznam.cz
grytek2@seznam.cz,
H

Halenn@seznam.cz
hausercekik@seznam.cz
helbaby@seznam.cz
helenakimlova@seznam.cz
holaromana@seznam.cz
CH

chrisantena@seznam.cz
christinnepreciozzo@seznam.cz
J

jaka.hlavova@seznam.cz
Jana.Minarova01@seznam.cz
janadost@seznam.cz
JetmarovaTereza@seznam.cz
JiSi60@seznam.cz
jitus1976@seznam.cz
K

kamca.hruba1978@seznam.cz

kamu2001@seznam.cz
karelina2@seznam.cz
karla.mala1@seznam.cz
katka.dostalov@seznam.cz
kikolinahas@seznam.cz
kimhel@seznam.cz
klarka.pankova@seznam.cz
Kostinka@seznam.cz
krones00@seznam.cz
kulczycka@seznam.cz

 

 


L

lida.prskalova@seznam.cz
Lucynkas8@seznam.cz
Ludmila-Stara@seznam.cz
M

marie.tuhackova@seznam.cz
Marilynde@seznam.cz
maruss30@seznam.cz
maucinecka@seznam.cz
maximeks@seznam.cz
mgr.kantorikova@seznam.cz
mickaa22@seznam.cz
Milada.Janoutkova@seznam.cz
moj.nick@seznam.cz
mumie790@seznam.cz
musilicna@seznam.cz
musilicna7@seznam.cz
N

nela.k.prazakova@seznam.cz
novakova.petule2@seznam.cz
nunysek12@seznam.cz
O

Olina.Watrinova@seznam.cz
Olisecek@seznam.cz
P

Petra.J0@seznam.cz
PetraJ0@seznam.cz
petramacounova@seznam.cz,
pooh20@seznam.cz
pucifalekmaly@seznam.cz
S

Sanrio20@seznam.cz
shopforyou452@seznam.cz
silly20@seznam.cz
Stastna.mamka@seznam.cz
stejskalovaandy@seznam.cz
sunlicht@seznam.cz
sweetheart90@seznam.cz
T

teddysis@seznam.cz
tkv21@seznam.cz
tomas.turcan@seznam.cz
Twin20@seznam.cz
U

udunice@seznam.cz
V

vackovavera1@seznam.cz
valerie86@seznam.cz
Ver.kohout55@seznam.cz
veselickovi@seznam.cz
Z

zamberovi@seznam.cz
zanetka.hruba@seznam.cz
zelkaa@seznam.cz
zuzka.stej@seznam.cz

 

čísla

4les4@seznam.cz

68in1a@seznam.cz

 @email.cz

 

D

Dana.o@email.cz
daniela.hrabalova@email.cz
E

Ei.Eri@email.cz
eri.eri@email.cz
G

gia2@email.cz
H

hellokitty124@email.cz
hellokitty20@email.cz
hellokitty2009@email.cz
hellokitty241@email.cz
huranani@email.cz
J

j.fellbrova@email.cz
jana.step11@email.cz

jiri.stejskal22@email.cz
jirina.slezka@email.cz
jitka@email.cz
johnney.women@email.cz
K

kamila.zajatna@email.cz
karolina.matuskova@email.cz

klarka.pankova@email.cz
M

M.B.12@email.cz
M.Hrubesova@email.cz
magda.stranska@email.cz

michalka.J001@email.cz
Mirka.poliakova@email.cz
N

nunysek@email.cz
nunysek123@email.cz
P

pavla.hradska@email.cz
Pavlina.M1980@email.cz
PETRA.Stoklaskova80@email.cz
R

r.mayerova@email.cz
radkatomsova@email.cz
renata.kuk@email.cz
S

shefova@email.cz
schany12@email.cz

Smrckova.Adela@email.cz
 

 @centrum.cz

 

A

angelika.luk@centrum.cz
E

evulemimule@centrum.cz
G

gmmr5@centrum.cz
J

janareidlova@centrum.cz
jos.luk@centrum.cz
K

karolinahorska@centrum.cz
L

lucie.tchanova@centrum.cz
M

martina.tonda@centrum.cz
N

nut_@centrum.cz
P

pivonkova.m@centrum.cz
W

wella12@centrum.cz

 

  @ostatní

 

A

aja.jaja@zoznam.sk
B

BCMarketaListova@atlas.cz
bigbadboy7777@gmail.com
blueberryjane@gmail.com
buffy.petule@gmail.com
D

dynosaurus@zoznam.sk
F

fanfara@azet.sk
H

hudecova.ma@gmail.com

I

ikos@atlas.sk

irena.simova@volny.cz
J

jancova@zl-kraj.cz
M

marcik@atlas.cz
marketa.listova@atlas.cz
michala-rainova@mujmail.cz
mochomurka0@atlas.cz
N

nadast@inmail.sk
P

pindulina1@gmail.com
S

slamova.jitus@gmail.com
sona.k@atlas.cz
V

vackova.petra1@gmail.com,
vankova.j@zoznam.sk

 

 

telefonní čísla:

 

60...

603396474
607243696

607453228
607897453
608569809


 

72...

721158370
722226548
722440048
723393861
723524936
728698523

73...

731072095

731843964
731933886
734574353

736288486
737749568

737887679

 

77...

774164763

 

 

IP adresy:

 

10.227.142.136

46.13.243.100

46.255.225.250

78.102.60.80

78.102.60.103

81.201.60.145

85.70.19.94

85.71.13.221

85.71.240.56

85.162.190.183

90.180.111.166

93.181.69.187

94.112.72.132

178.77.232.198 

178.77.232.240

193.165.79.10 

194.228.73.160

213.192.60.141

 

Oblíbené používané nicky:

 

cicmonek,

erika.c

gia2

jan.kosta

Jana Musilova

Kamu2001

karolina87072

Karolina Markova

kulczycka

M.B.12

maminka.dvojcatek

Marcela Beringerová

Markéta Vašáková

martina vasakova

musilicna

musilicna7

Stastna.mamka

Veronika Kulczycka

 

 

S těmito jmény se můžete setkat:

 

Adéla Strnadová

Dana Černá

Hedvika Veselíčková

Irena Šímová

Jana Musilová

Jana Štěpánová

Jitka Janáčková

Jitka

Jitka Slámová

Katka Dostálová

Kristýna Hauserová

Lenka Králová

Lída Štěpánová
Ludmila Stará

Marcela Beringerová

Marcela Hudecová

Martina Kulczycká

Martina Vašáková

Michaela S.

Sebastian Sladký

Sylva Macašková

 

 

Č.J. trestních oznámení:

KRPL-8785-34/TČ-2011-180181-92  (ve spojení s IP: 213.192.60.141, čú: 203926903/0600)

KPRB-41664/TČ-2012-060079 (ve spojení s "Bájinkou" - IP: 46.13.243.100, 194.228.73.160, čú: 194078999/0300, 2303994013/0800, 2305415193/0800)
 

HOME